Starterswoningen
/
Zaandam
/
Golofkinstraat 59
empty state
Deze afbeelding is nog niet up
No items found.
No items found.
No items found.

Golofkinstraat 591506 RH Zaandam

4
98 m²
3
C
Bieden vanaf
365000,- k.k.
Sold
Within 0 days
Sold
Under the condition
Under option
Under bid
Withdrawn
Curious about other housing offers?

Get priority access to our exclusive housing offers when you create a free search profile.

New
1 / 1
Images
Plan
360º
Nieuw

Golofkinstraat 591506 RH Zaandam

4
98 m²
3
C
365000,- k.k.
(vaste prijs)
(bieden vanaf)
2/12/2025
Verkocht
binnen 8 dagen
Verkocht
Onder voorbehoud
Ingetrokken
ONder optie
ONder bod
INgetroken
Benieuwd naar ander woningaanbod?

Krijg voorrang op ons exclusief woningaanbod wanneer je een gratis zoekprofiel aanmaakt.

The unique advantages

No items found.

Sociale huurder? Gebruik onze voorrangsregeling

Are you renting social housing and looking to buy a house? You're eligible if you leave your current rental property vacant. This way, we can work together to ensure a smooth transition!

Description

GOLOFKINSTRAAT 59 ZAANDAM – VRAAGPRIJS 365.000 K.K.

Let op, sociale huurders uit Zaanstad krijgen t/m 13 december 2024 voorrang bij de aankoop van deze woning. Geen huurder? Meldt u zich dan aan als geïnteresseerde via het contactformulier met de vermelding dat u geen sociale huurder bent. Is de woning na 4 weken niet verkocht, dan nodigen wij u uit voor een bezichtiging.

Welkom bij Golofkinstraat 59 in Zaandam! Deze ruime hoekwoning van 98 m² met energielabel C biedt twee verdiepingen vol wooncomfort, een handige vliering voor extra bergruimte, en een fijne tuin om van het buitenleven te genieten. Met de uitstekende locatie en moderne voorzieningen is dit een ideale plek om thuis te komen!

INDELING:
Bij binnenkomst in de entreehal vindt u een apart toilet en de trap naar de bovenverdieping. Vanuit de hal loopt u door naar de ruime woonkamer, die veel lichtinval biedt en een fijne verbinding heeft met de achtertuin. De open keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waardoor u direct aan de slag kunt met uw culinaire creaties. Tevens grenst de keuken aan een handige berging die voldoende opbergruimte biedt.

Op de eerste verdieping vindt u drie goed bemeten slaapkamers, perfect voor een gezin of als werk- en hobbyruimtes. De badkamer is voorzien van een wastafel, douche en aansluiting voor de wasmachine.

De woning beschikt daarnaast over een ruime vliering, die ideaal is voor extra opslagruimte. De tuin aan de achterzijde van de woning biedt volop mogelijkheden voor buitenplezier, of u nu wilt tuinieren of gewoon wilt ontspannen in de zon.

OMGEVING:
Golofkinstraat 59 is ideaal gelegen met diverse voorzieningen binnen handbereik. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de Albert Heijn of de Vomar, op slechts 2 minuten loopafstand. Daarnaast bevindt het centrum van Zaandam, de gedempte gracht en de dam zich op 5 minuten lopen, waar u een breed scala aan winkels, restaurants en culturele faciliteiten vindt.

Reizigers profiteren van de nabijheid van het NS-station Zaandam, op slechts 5 minuten loopafstand, met frequente treinverbindingen naar onder andere Amsterdam en Schiphol. Voor automobilisten is de A10 richting Amsterdam binnen nog geen 10 minuten bereikbaar.

ASBESTINVENTARISATIE:
Er is een visuele asbestinventarisatie gedaan en er zijn tijdens het onderzoek geen asbestverdachte materialen waargenomen. Het asbestinventarisatierapport is op te vragen en kan gedeeld worden.

ERFPACHT:
De woning is niet gelegen op eigen grond maar het betreft gemeentelijke erfpacht. De jaarlijkse canon is afgekocht tot 14 december 2031. Het einde tijdvak loopt tot 13 december 2056.

GOED OM TE WETEN:
- Woonoppervlakte: 98 m²;
- Overige inpandige ruimte: 4 m²;
- Achtertuin op het noorden: +/-36 m²;
- Perceeloppervlak: 142 m²;
- Energielabel C;
- Eigendom belast met erfpacht;
- Goede bereikbaarheid: treinstation op 5 minuten loopafstand en binnen enkele minuten bevindt u zich op de A10 – richting Amsterdam;
- Niet bewonersclausule;
- Zelfbewoningsclausule;
- Anti-speculatiebeding;
- Oplevering/ aanvaarding kan snel.

Grijp deze kans om deze sfeervolle hoekwoning met eigen ogen te bewonderen en de mogelijkheden te ontdekken. Vraag vandaag nog een bezichtiging aan via het contactformulier en ontdek hoe u hier uw ideale thuis kunt creëren!

EXTRA:
homeup is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

TOELICHTINGSCLAUSULE NEN-METING:
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

PROJECTNOTARIS:
Woningstichting Parteon werkt samen met de volgende 3 projectnotarissen:
- Zaan Notarissen
- Actus Notarissen
- Notariskantoor Ten Brinke
Read full description

Features

Overdracht

Vaste prijs
€ 395.000
Vaste prijs
€ 395.000
Vaste prijs
€ 395.000
Vaste prijs
€ 395.000
Vaste prijs
€ 395.000
See all features

We are selling this house for a fixed price

So, overbidding is unnecessary. If you receive multiple applications, we'll consider your terms and conditions, personal situation, and registration date. Haven't found a home through us yet? Don't worry, you'll only pay the purchase price of €5,999 (including VAT) upon completion.

Bidding from with priority for starters

This property has a starting price. Are there several interested parties? Then everyone may make an offer once.

Good to know: as a buyer you do not pay us, because we are the sales broker and represent the seller. We recommend that you use a buying agent for this property.

No items found.

Unsure where to start in the housing market? We got you.

Bieden vanaf
365000,- k.k.
{ "Overdracht": { "Bieden vanaf": "€ 365.000,- k.k.", "Vraagprijs per m²": "€ 3.724,49", "Voorrang voor sociale huurders": "Ja", "Status": "Verkocht", "Aanvaarding": "In overleg" }, "Bouw": { "Type object": "Woonhuis", "Soort woonhuis": "Eengezinswoning, hoekwoning", "Soort bouw": "Bestaande bouw", "Bouw jaar": "1985", "Soort dak": "Zadeldak" }, "Oppervlakten en inhoud": { "Woonoppervlakte": "98m²", "Inhoud": "393m³" }, "Indeling": { "Aantal kamers": "5 (waarvan 4 slaapkamers)", "Aantal badkamers": "1", "Badkamervoorzieningen": "Toilet, douche, wastafel en wasmachineaansluiting", "Aantal woonlagen": "3 woonlagen" }, "Energie": { "Energielabel": "C", "Energiedatum": "2030-01-30", "Isolatie": "Dubbel glas", "Verwarming": "Cv ketel", "Warmwater": "Cv ketel", "Cv ketel brandstof": "Gas", "Cv ketel bouwjaar": "2019", "Cv ketel type": "Intergas kombi kompakt hre 24/18", "Cv combiketel": "Aanwezig", "Cv ketel eigendom": "Eigendom" }, "Locatie": { "Ligging": "Aan rustige weg en in centrum" }, "Buitenruimte": { "Tuintypes": "Achtertuin", "Hoofdtuinoppervlakte": "36m²", "Hoofdtuintype": "Achtertuin", "Hoofdtuin achterom": "Aanwezig", "Hoofdtuinlengte": "600cm", "Hoofdtuinbreedte": "600cm", "Tuin totale oppervlakte": "36m²", "Hoofdtuinlocatie": "Noord" }, "Bergruimte": { "Schuur/berging": "Inpandig", "Voorzieningen": "Voorzien van verwarming" }, "Parkeergelegenheid": { "Soort parkeergelegenheid": "Betaald parkeren" } }
2/12/2025